ART / Lithographs / Litograph in colors 10562164
nr 1056 2164
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Thage Nordholm (1927-1990), 190/310, winter scene, sheet: 57x75,
LITOGRAPH IN COLORS, Thage Nordholm (1927-1990), 190/310, vinterlandskap, bladets mått: 57x75
SEK 800
Monday September 19 2016
at 20:20:00
200 kr
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr
700 kr